KONST / Litografier / Färglitografi 10026105
nr 1002 6105
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), 101/150, signerad, motivet: 54x74
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 december 2015
kl 18:17:36
100 kr
200 kr
350 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm